139. Muzikanti
signováno tužkou vpravo dole
Šířka: 14,5 cm, výška: 15 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 12.12.2018 20:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč