103. Krajina
Autor: Norbert Pokorný
(1869 Tišnov - ?)
signováno vlevo dole, datováno 1946
Technika: olej na plátně, datace: 1946
Šířka: 55 cm, výška: 75 cm, rámování: 85 x 65,5 cm
Konec dražby: 07.12.2017 19:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč