247. Útesy
Autor: Emanuel Neumann
(1873 Kosmonosy - 1932 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 67 cm, výška: 35 cm, rámování: 44 x 74 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.07.2020 22:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč