31. Lesní říčka
Autor: Emanuel Neumann
(1873 Kosmonosy - 1932 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 54 x 74 cm
Konec dražby: 18.06.2019 20:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč