185. Chalupa
Autor: Ladislav Novák
(1908 Kladno - 1997 Praha)
Signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 60 cm, výška: 40 cm, rámování: volný karton
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.06.2022 21:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč