Jan Žižka z Trocnova

Autor: Ladislav Novák
(1908 Kladno - 1997 Praha)

Patinovaná sádra, signováno dole zezadu
Výška: 32 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 19.06.2019 22:52 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč