204. Jan Žižka z Trocnova
Autor: Ladislav Novák
(1908 Kladno - 1997 Praha)
Patinovaná sádra, signováno dole zezadu
Výška: 32 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 19.06.2019 22:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč