206. Sedící dívka
Autor: Ladislav Novák
(1908 Kladno - 1997 Praha)
patinovaná sádra, signováno vzadu dole
Materiál: sádra
Výška: 21 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 19.06.2019 22:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč