38. Jan Žižka z Trocnova
Autor: Ladislav Novák
(1908 Kladno - 1997 Praha)
Patinovaná sádra, signováno dole zezadu
Výška: 32 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 18.06.2019 20:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč