Nesebr

Autor: Ladislav Novák
(1908 Kladno - 1997 Praha)

signováno v pravo dole, datováno vlevo dole. paspartováno a zaskleno, sklo prasklé
Technika: akvarel, datace: 1971
Šířka: 35 cm, výška: 37 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 19.09.2019 20:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč