3. Domek v horách
Autor: Emil Wennerwald
(1859 Kodaň (Dánsko) - 1934 Kodaň (Dánsko))
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1913
Šířka: 53 cm, výška: 33 cm, rámování: 43 x 63 cm
Konec dražby: 11.01.2021 20:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 600 Kč