7. Život na vsi

Autor: William John Wainwright
(1855 Birmingham - 1931 London)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1909
Šířka: 56,5 cm, výška: 41 cm, rámování: 57 x 73 cm

Konec dražby: 11.01.2021 20:25 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 600 Kč