11. Oblouk
Autor: Hugo von Seckendorff
(? Německo - ?)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě, datace: 1884
Šířka: 46 cm, výška: 39 cm, rámování: 55 x 61 cm
Konec dražby: 15.03.2021 20:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 300 Kč