156. Tatry
Autor: Ján Mudrák
(1924 - 1970)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 75 x 95 cm
Konec dražby: 10.02.2020 18:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč