47. Podivizna miminokvětá
Autor: Roman Sejkot
(1963 Vodňany)
signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis
Šířka: 21,5 cm, výška: 29 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 19.09.2019 20:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč