140. Almari? - Moře
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 100,5 cm, výška: 70,5 cm, rámování: 85 x 116
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.02.2020 18:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč