139. Košík s hříbky
Signováno vpravo dole, rámováno
Šířka: 60 cm, výška: 47 cm, rámování: 55 x 68 cm
Konec dražby: 29.11.2021 20:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč