139. Muž s dýmkou - G. Schröpel
signováno vlevo dole, rámováno blondelovým rámem
Technika: olej na plátně
Šířka: 24 cm, výška: 30 cm, rámování: 41 x 35 cm
Konec dražby: 08.08.2022 20:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč