139. Mužské portréty
kresba tužkou, signováno s. Markéta vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Šířka: 49 cm, výška: 33,5 cm, rámování: 47,5 x 61 cm
Konec dražby: 08.06.2022 21:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč