116. Zátiší s vínem
Autor: Karel Oberthor
(1921 Praha - 1996 Praha)
signováno a datováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 90/100, volně v paspartě
Technika: litografie, datace: 1958
Šířka: 44,5 cm, výška: 33 cm, rámování: 49, x 62 cm
Konec dražby: 04.11.2020 20:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč