145. Zátiší s vínem
Autor: Karel Oberthor
(1921 Praha - 1996 Praha)
signováno a datováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 64/100, na reversu razítko čfvu, volný list
Technika: litografie, datace: 1958
Šířka: 45 cm, výška: 33 cm, rámování: 45 x 56 cm
Konec dražby: 05.01.2022 20:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč