158. Hory
Autor: Karel Oberthor
(1921 Praha - 1996 Praha)
signováno a datováno tužkou dole uprostřed, paspartováno a zaskleno
Technika: litografie, datace: 1984
Šířka: 43 cm, výška: 32 cm, rámování: 50 x 60 cm
Konec dražby: 29.11.2021 20:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč