Zátiší

Autor: Karel Oberthor
(1921 Praha - 1996 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 21/100
Technika: litografie
Šířka: 50 cm, výška: 34 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 07.06.2022 21:25 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč