Horská krajina I.

Autor: František Horký
(1879 Strakonice - 1936 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 31 cm, výška: 23 cm, rámování: 33 x 43 cm

Konec dražby: 06.10.2021 20:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč