V chalupě

Autor: Loek De Hoogh
(1949 - ?)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě, datace: 1895
Šířka: 20 cm, výška: 25 cm, rámování: 46 x 42 cm

Konec dražby: 05.09.2022 20:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč