12. Noční přístav
Autor: Adolf Säfve
(1860 Säve socken - 1922 Göteborg, Švédsko)
signováno vpravo dole, rámováno v původním zlaceném rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 42 cm, výška: 21 cm, rámování: 34 x 54 cm
Konec dražby: 30.11.2020 20:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč