1637. Dívka na poli

Autor: Louise-Emile Adan
(1839 Pažíž - 1937 Paříž)

na reversu autorský štítek, malba mírně odřena, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 30 cm, výška: 22 cm, rámování: 31 x 39 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.02.2020 22:32 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 10 000 Kč