58. Polní cesta

Autor: Jan Jílek
(1905 Batelov (Jihlava) - 1982)

signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1960
Šířka: 50 cm, výška: 33 cm, rámování: 50 x 69 cm

Konec dražby: 19.09.2019 20:27 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 900 Kč