Portrét starce

Autor: František Malý
(1900 Litomyšl - 1980 Brno)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 35 cm, výška: 45 cm, rámování: 55 x 45 cm

Konec dražby: 10.02.2020 22:32 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč