71. Chalupa na malé skále - Trnava
Autor: František Malý
(1900 Litomyšl - 1980 Brno)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 30 cm, rámování: 40,5 x 45 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 10.05.2022 19:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč