117. V dešti

Autor: Adolf Lange
(1950 Praha)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 69 cm, výška: 56 cm, rámování: 70 x 83 cm
Stav: oděrky na rámu

Konec dražby: 21.01.2021 20:48 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč