1201. Zimní nálada
Autor: Adolf Lange
(1950 Praha)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 73 cm, výška: 57 cm, rámování: 69 x 86 cm
Konec dražby: 10.02.2020 21:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč