1399. J. Holý - Moře
signováno a datováno vpravo dole, malba nečištěna, původní rámování
Technika: olej na kartonu, datace: 1930
Šířka: 33,5 cm, výška: 15 cm, rámování: 25 x 44 cm
Stav: oděrky na rámu
Konec dražby: 10.02.2020 21:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč