77. Jarní vytrubování

Autor: Bořivoj Doležal
(1942 Brno)

signováno vpravo dole, datováno 85, zaskleno, paspartováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1985
Šířka: 56 cm, výška: 36 cm, rámování: 59 x 79 cm

Konec dražby: 28.07.2019 13:46 SELČ

Zbývá: 4d 5h 7m 24s

Vyvolávací cena: 500 Kč