79. Jarní vytrubování
Autor: Bořivoj Doležal
(1942 Brno)
signováno vpravo dole, datováno 85, zaskleno, paspartováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1985
Šířka: 56 cm, výška: 36 cm, rámování: 59 x 79 cm
Konec dražby: 16.10.2017 20:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč