14. Březový háj
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1979 ?
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 59 x 79 cm
Konec dražby: 21.10.2019 19:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 900 Kč