14. Pod Dumbierom
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Datace: 1976
Šířka: 50 cm, výška: 28 cm, rámování: 50,5 x 71,5 cm
Konec dražby: 27.01.2020 20:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč