14. Pražské zákoutí

signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, papspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 8 cm, výška: 11 cm, rámování: 34,5 x 25 cm

Konec dražby: 21.07.2021 20:08 SELČ

Zbývá: 3d 17h 30m 58s

Vyvolávací cena: 300 Kč