Půlnoční sen

signováno a datováno vpravo dole
Technika: suchá jehla, datace: 1986
Šířka: 10 cm, výška: 15 cm

Konec dražby: 10.02.2020 18:02 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč