14. Vesnice za rybníkem
nesignováno
Technika: olej na kartonu
Rámování: 58 x 72 cm
Konec dražby: 16.04.2019 19:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč