15. Myslivna "Pod komorou"

Autor: Tomáš Hrdinka
(1901 Habrovany - ?)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1932
Šířka: 35,5 cm, výška: 26 cm, rámování: 30,5 x 40,5 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 09.06.2020 20:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč