Břízy

Autor: Tomáš Hrdinka
(1901 Habrovany - ?)

signováno vlevo dole, datováno 1942
Technika: olej na plátně, datace: 1942
Šířka: 35 cm, výška: 30 cm, rámování: 37,5 x 43 cm

Konec dražby: 06.12.2017 21:16 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč