72. Nokturno
Autor: Antonín Štolc
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu, datace: 1955
Šířka: 56 cm, výška: 38 cm, rámování: 51 x 68 cm
Konec dražby: 19.09.2019 20:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč