Pobřeží

Autor: Jaromír Kafka
(1897 Praha - ?)

signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: akvarel, datace: 1942
Šířka: 35 cm, výška: 46 cm, rámování: 56 x 45 cm

Konec dražby: 15.11.2021 19:58 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč