73. Pobřeží
Autor: Jaromír Kafka
(1897 Praha - ?)
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: akvarel, datace: 1942
Šířka: 35 cm, výška: 46 cm, rámování: 56 x 45 cm
Konec dražby: 19.09.2019 20:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč