125. Od Štramberku
Autor: František Galia
(1897 Příbor - ?)
signováno vpravo dole, malba poškozena, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 45 cm, výška: 52 cm, rámování: 64 x 57 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 18.06.2019 21:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč