Starý přístav

Autor: Stanislav Ježek
(1904 Bystřice pod Hostýnem - 2001 Praha)

signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, na reversu autorský přípis
Technika: kombinovaná technika, datace: 1965
Šířka: 66 cm, výška: 45 cm, rámování: 61 x 82 cm

Konec dražby: 19.09.2019 20:52 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 300 Kč