2. Matignon

Autor: Bernard Buffet
(1928 Paříž - 1999 Tourtour)

signováno a datováno v tisku, vytiskl Mourlot, zaskleno a rámováno
Technika: litografie, datace: 1980
Šířka: 52 cm, výška: 66,5 cm, rámování: 68,5 x 54

Konec dražby: 18.09.2019 19:31 SELČ

Zbývá: 0d 3h 54m 20s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč