2. Plakát galerie Matignon - eantik
Autor: Bernard Buffet
(1928 Paříž - 1999 Tourtour)
signováno a datováno v tisku, vytiskl Mourlot, zaskleno a rámováno
Technika: litografie, datace: 1980
Šířka: 52 cm, výška: 66,5 cm, rámování: 68,5 x 54
Konec dražby: 18.09.2019 19:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč