1275. Lipno na podzim
Autor: Ladislav H. Struna
(1899 Praha - 1980 Praha)
na reversu autorský štítek
Technika: olej na sololitu
Šířka: 100 cm, výška: 35 cm, rámování: 53 x 118
Konec dražby: 10.02.2020 21:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč