267. Krajina
Autor: František Doubrava
(1901 Litovel - 1975 Brno)
signováno vpravo dole
Technika: tempera
Šířka: 31 cm, výška: 40 cm, rámování: 55,5 x 44 cm
Konec dražby: 10.02.2020 18:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč